Pritej reagimi i saj, ja çfarë thotë Olsa për super skandalin: Një gënjeshtër nuk mund të…

Publikimi i fotografive të Teas dhe Beartit, që zbuluan lidhjen e tyre të fshehtë nxiti reagime të shumta të opinionit publik, konkurrentëve dhe ish-konkurrentëve të “Për’puthen” si dhe vetë dy të dashuruarve.

Në mesin e tyre, nuk mungoi as komenti i autores Olsa Muhameti. Njerëzit janë të bindur se përshkrimi në fotografinë e fundit të saj nuk është rastësi, por një mesazh i koduar.

“Një gënjeshtër mund ta fshehë të vërtetën, por nuk mund ta ndryshojë të vërtetën”, shkroi Muhameti.

Kujtojmë se pak orë më parë, mes emocionesh reagoi edhe vetë opinionisti Arjan Konomi.

“Unë nuk kam pasur as dijeninë më të vogël, as dyshimin më mininal që mund të ekzistonte kjo e vërtetë, që ju keni marrë vesh këto ditë. Nëse kam pasur dyshime, kanë qenë dyshime për pëlqime, në momente të caktuara që tani i takojnë 3-4 muaj më parë. Por përveç atyre dyshimeve për pëlqim dhe një tërheqje reciproke, kam qenë totalisht në mungesë të plotë të çdo dijenie deri në momentin që do ishte Prime, kur Tea dhe Andi do largoheshin nga ai emision. Këtë e them me ndershmërinë më të madhe në radhë të parë tek ata që kanë besuar tek fjala ime dhe personi im”, është shprehur Konomi.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat