Kush është vajza e re e Për’Puthen që mund të trazojë ujërat (Fotot)

Jasmina është vajza e re e Për’Puthen e cila u prezantua me një videoklip shumë të veçantë..

Ajo pëlqen makinat, një hobi ndryshe me çfarë kemi parë në emision. Ardhja e saj solli reagime të shumta të djemve dhe vajzave. Jasminë nuk e përcaktoi se cilin nga djemtë pëlqen, duke e lënë mister këtë gjë.

Nuk dihet nëse ajo do t’i trazojë edhe më shumë ujërat në Për’Puthen e kjo ngelet për tu parë.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat