E rëndësishme/ Ja çfarë do të ndodhë sonte në Përputhen, produksioni jep paralajmërimin e madh

Ditën e sotme, pritej që shikuesit të merrnin përgjigjet e të gjitha pyetjeve për ngjarjen e ndodhur së fundmi sa i përket lidhjes së Teas dhe Andit.

Megjithatë, shikuesit duhet të presin nesër, sepse sipas produksionit, fotot dolën gjatë kohës kur po regjistrohej programi Përputhen Prime.

Faqja zyrtare shkruan në Instagram se:

“Emisioni Perputhen Prime eshte xhiruar ne kohen kur ne rrjet po shfaqeshin fotot e ish-konkurrenteve ne program! Sot ne program ndodhiin nje sere ngjarjesh te cilat duhesh shfaqur padyshim, per kete arsye neser ne PER’PUTHEN ne oren 18:15 vjen me nje program te plote dedikuar kesaj ngjarje”

Epo, të shohim ç’do na servirin nesër…

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat