E rëndë/ Nipi dhu.non gjyshen në Divjakë, djali i të moshuarës: Kur erdha e gjeta lak.uriq

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Grabian, ku shtetasi S. M., 36 vjeç, ka ushtruar dhunë fizike, por ndërkohë dyshohet se dhe e ka përdhunuar, gjyshen e tij, shtetases H. K., 89 vjeçe.
89-vjeçarja tashmë ndodhet në spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve.Shërbimet e Policisë kanë bërë kapjen dhe shoqërimin në Komisariat të shtetasit S. M dhe po kryhen veprimet procedurale.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shiko te plote intervisten ketu

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat