FOTO/ Si një çift pëllumbash të dashuruar, publikohen pamjet e reja të Teas dhe Beartit duke…

Pas publikimit të fotove në ditën e djeshme të Beartit dhe Teas, së fundmi të tjera pamje janë publikuar në rrjet.

Në pamjet e fundit të regjistruara nga fansa të çiftit, shihet Tea dhe Bearti që po dalin nga një bar kafe, krah për krah me njëri tjetrin.

Kujtojmë që ditë më parë, Tea kishte dalë çift me Andin nga emisioni i “Për’puthen”, dhe kishte hedhur poshtë të gjitha akuzat në drejtim të saj për një lidhje të mundshme jashtë programit.

Por, siç duket çifti i vërtete Bearti – Tea, kanë qenë që një kohë të gjatë në lidhje dhe kanë frekuentuar restorante në qytetin e Kosovës.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat