Sondazh/ Me kë duhet të përfundojë Mevlani, me Antonelën apo Ledianën? Komentoni sa më shumë…

Antonela dhe Lediana janë dy vajza që kanë shfaqur interes për Mevlanin, për cilën mendoni ju se do të ishte më i ëprshtatshëm si ccift Mevlani?

Me Antonelën apo Ledianën?

Lexo edhe:

“Për’Puthen”/ Sindi: O Mevlan, o lepurushi vogël rri aty te karrigia se…

Sot u transmetua takimi mes Ledjanës dhe konkurrentit më të ri në “Për’Puthen”, Kristjani., me kë e ka Mevlani

Zgjedhja e Ledjanës pas refuzimit të Atdheut dhe mos prezencës së Arbrit, të cilin Ledjana do dëshironte të dilte në një takim, solli një debat të fortë mes vajzave dhe djemve në studio.

Sindi nis të bëj komentin e saj rreth debatit të lindur në studio për zgjedhjen e Ledjanës dhe Mevlani ndërhyn duke i ndërprerë fjalën, por Sindi nuk ia përton!

“Do ta marrësh më vëmendjen Mevlan, ti do ndërhysh gjithmonë. Kam debat me tjetër kënd, lepurush i vogël rri aty te karrigia”.

Lexo edhe:

Erdhi nga Italia për të gjetur burrë shqiptar, njihuni me Antonelën/ Që në fillim bëri debat me Ledjanën për Mevlanin

Vajza e re në Përputhen është Antonela, e cila në klipin e saj prezantues tha se la Italinë për të gjetur dashurinë. Ajo menjëherë shprehu preferencat e saj: “Më pëlqen Mevlani, që po bën si interesant tani, dhe Atdheu”.

Pse pikërisht Mevlani e pyet Ledjana? “Sepse ka kamën e mbarë dhe thashë ta filloj me të. Mund të përfundoj edhe me të se është shumë i mirë”, u shpreh Antonela duke thënë më tej: “Preferenca tjetër është Atdheu sepse është binjakë si unë. Dua të them diçka më pëlqen djemtë pak më mëdhenj në moshë”.

Melisa: Atdheu është i ri. Antonela: S’ka gjë e rrit vet

Melisa: Po jo moj motër se jam vetë këtu e rri vetë. Antonela: Po ndoshta si pëlqejnë më kokëkuqet.

Ledjana: Ishalla je bjonde vetëm si pamje. Antonela: Jam brune nga truri dhe bjonde nga flokët.

Lexo edhe:

Lediana qan per Mevlanin, eshte hera e pare qe nje mashkull me le ta pres

Pas disa ditësh pauze, Lediana është rikthyer në emision. Por, kthimi i saj nuk ka qenë dhe aq i mirë, pasi e ka nisur me të qara. Ajo kaloi një moment të pakëndshëm në takimin me Mevlanin, pasi e priti atë për një orë. Por, siç duket Lediana e ka përjetuar shumë keq këtë vonesë dhe është shfaqur duke qarë. Ajo tha se nuk kishte pritur kurrë një mashkull aq gjatë, duke theksuar se pasi Mevlani mbërriti nuk i kërkoi as falje.

Më konkretisht, Lediana është shprehur se:

Atë ditë lash takim me dentisten se kisha dhimbje dhëmbi. Mevlanin po e prisja dhe kur i tha produksionit që ka trafik, ok e besova. U preka sepse ishte hera e parë që prisja një mashkull. U futa brenda që mos më shihnin të prekur dhe lotët rrodhën.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat