Për’puthen/ Mevlani surprizon Antonelën me buqetë në studio, plasin debatet: Pse kruhesh ti?

Ditën e sotme, në emisionin Për’puthen është transmetuar takimi mes Mevlanit dhe Antonelën. Para se të niste takimi, Mevlani surprizoi Antonelën me buqetë me lule në studio, gjë që nxiti menjëherë debate mes vajzave.
Mevlani: Sot i kam sjellë një buqetë lule se dje s’kisha kohë. Çohu moj nuse në këmbë.
Arjani: Ti Mevlan e di domethënien e fjalës nuse.
Mevlani: E di Arjan.
Melisa: Ishalla spo vjen ndonjë vajzë tjetër.
Antonela: Kam përshtypjen se është çështje ndërgjegje. Këtu do e shikosh si të sillesh me një mashkull. Do marrësh leksion nga unë.
Lediana: S’ka nevojë. Duket se ke ardhur të më sulmosh mua.
Antonela: Pse kruhesh? Çfarë ke?
Lediana: Çfarë janë këto fjalë?
Antonela: Fjalë që i përdorim andej nga vijmë unë dhe ti.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat