Pas lajmit për lidhjen me Tean, Bearti e konfirmon me anë të një video-je

Orëve të fundit, rrjeti po zien nga qarkullimi i fotove të Teas dhe Beartit, të cilët shfaqen të dy duke u puthur e përqafuar. Teksa fansat janë të paqartë për të gjitha ndodhitë mbi dyshen, Bearti ka konfirmuar me një video se mes tij dhe Teas ka vërtetë një romancë.

Në Tik Tok, ish -konkurenti i “Përputhen” ka postuar një video të Teas, e cila duket e lumtur teksa hidhet mbi dëborë. Deri taki ka reaguar vetëm Andi, ndërsa nga Tea nuk kemi një deklaratë zyrtare rreth atyre që po ndodhin.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat