“Është gjithë ajo kallup do usta”, Ledjana habit me zgjedhjen e saj për takimin e radhës

Ledjana zgjodhi Erin për takimin e radhës pasi ai ishte shprehur se është gjithë ai kallup dhe do usta.

Lajmi i mëparshëm.

Pas takimit me Anën në studio plasën debatet dhe akuza kundrejt Elvisit, pasi ky i fundit ftoi në një kërcim Sindin, një ditë para se të transmetohej takimi i tij me Anën.

Ana tha se ndihej shumë e lënduar nga ky gjest dhe se ishte një mungesë respekti ndaj saj, ndërsa konkurrentët e tjerë i janë “sulur” Elvisit, duke e akuzuar se ai kërkon vëmendje dhe nuk “dëshiron të lëshojë karrigen e parë”.

Pas gjithë debateve nuk mund të mungonte dhe një shaka sigurisht! Ishte Eri ai i cili ndërhyri në mes të bisedës duke thënë se të gjitha takimet e vajzave, përveç atyre të Melisës, i janë dukur fallco dhe bën një batutë për Ledjanën duke thënë: “A e shef si është Ledjana, është gjithë ajo kallup, çlidhje kam unë, ajo do usta o vëlla jo një si unë”

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat