Krijohet çifti i parë? Tea deklaron se është në emision vetëm për Andin

E ndodhur mes Andit dhe Elvisit, më në fund Tea arriti të zgjidhte. Pas takimit katër minutash me Andin, kjo e fundit tha se është vetëm për Andin në emision. Ndërkohë, gjatë takimit të tyre të shkurtër në studio, Andi i tha Teas se është bërë temë në familjen e tij dhe e vlerësojnë shumë, ndërsa Tea i tha se tashmë ngelet t’i mbushin mendjen gjyshit të saj që Andi është djalë i mirë. Pas kësaj, Elvisi tha se tërhiqet direkt dhe respekton vendimin e Teas, pavarësisht se i vjen keq sepse mbi të gjitha është kohë e investuar me Tean.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat