A po krijohet çifti i parë? Ja çfarë ndodhi në takimin midis Elvisit dhe Teas: Me ty ndihem…

Nga takimi i fundit që Tea realizon për këtë vit shfaqet akoma me dyshime.

Tea në takimin me Elvisin ndihet mirë dhe këtë gjë ia shpreh atij por ende nuk është gati të zgjedhë mes Andit dhe Elvisit. –“Kam akoma nevojë të mendohem, më pëlqejnë shumë të dy, më pëlqejnë për gjëra të ndryshme nga njëri-tjetri”.

Tea është shprehur më herët në emision se është fokusuar te dy djemtë por i duhet të sqarojë akoma disa gjëra.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat