”S*ks pasionat”, habit Tea: I dua të dy dhe Andin dhe Elvisin unë për….

Konkurrentja e Për’puthen, Tea në “After Party” me Luana Vjollcën, nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjeve pikante.

Elvisi i njohur ndryshe si Loco apo Andi? Të dy tha Tea! Një kërcim me Andin apo një darkë romantike me Elvisin?

Darkën, u përgjigj Tea duke zgjedhur kështu Elvisin.

Andi për mua është pjesëtar i “Për’Puthen”, plotësoi fjalinë bukuroshja bionde duke u treguar kështu diplomatike me përgjigjen e saj.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat