Ja kush janë personat që Basha shpreson t’i sjellin fitoren më 25 prill në Shkodër dhe Fier

Katër muaj përpara zgjedhjeve, Lulzim Basha bën lëvizjen e radhës duke nisur caktimin e drejtuesve politikë në qarqe.

Në Shkodër, lideri demokrat ka caktuar Helidon Bushatin, ndërsa në Fier do të jetë Enkelejd Alibeaj.

Ditën e sotme në orën 18:00 do të bëhet edhe prezantimi i tyre në kryesinë e degës përkatëse.

Ndërkohë që po vijon puna për caktimin e drejtuesve të qarqeve të tjera.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat