“Ore me shqeve, boll”/ Çfarë ndodhi pasi u fikën kamerat në takimin e Anës me Arbrin

Takimi i Anës dhe Arbrit në Përputhen ishte plot me të papritura.

Ndërsa të dy ata mendonin se kamerat ishin fikur, edhe nën efektin e verës, u’ çliruan’ disi drejt njeri tjetrit.

Mes tyre pati përqafime dhe ngacmime dhe batuta.

“Ore më shqeve boll”, i tha Ana me shaka Arbrit.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat